Засідання педагогічної ради: "Підсумки 2016/2017 навчального року та пріоритетні завдання педагогічного колективу ХЗОШ № 90 щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи"

31 серпня відбулось засідання педагогічної ради школи: "Підсумки 2016/2017 навчального року та пріоритетні завдання педагогічного колективу ХЗОШ № 90 щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи". З доповіддю перед педагогічними працівниками виступив директор школи Богданов Г.М., який зосередив свою увагу на підсумках роботи навчального закладу у 2016/2017 навчальному році та сформулював пріоритетні завдання педагогічного колективу ХЗОШ № 90 щодо створення інноваційного освітнього простору Нової української школи.
Також за пропозицією заступника директора з навчально-виховної роботи Лобусова Г.О. було прийнято рішення затвердити методичну тему, за якою навчальний заклад буде працювати у наступному навчальному році. А саме: "Сприяння встановленню рівного доступу до повноцінного навчання різним категоріям учнів у відповідності до їх індивідуальних здібностей та потреб, розширення можливостей соціалізації учнів, формування необхідних у них компетенцій. Надання ґрунтовних знань з різних предметів, створення всіх необхідних умов для збереження здоров’я та життя дітей. Формування свідомого громадянина – патріота Української держави; інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти викликам глобалізації життя, у якої розвинуті особистісні якості і риси характеру, а спосіб мислення, вчинки та поведінка, спрямовані на формування ціннісного ставлення до соціального і природного довкілля та самої себе."

Галерея "31.08.2017. Засідання педагогічної ради"