Наші традиції

/Files/images/DSC05963.JPGПершокласники на святі "Першого дзвоника"

1. ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. На цьому святі зустрічаються колишні учні, випускники рідної школи. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

/Files/images/Фантазии осени 1.JPGКомпозиції створені руками учнів/Files/images/Фантазии осени 2.JPGАктивні учасники свята

2. КОНКУРС "ФАНТАЗІЇ ОСЕНІ"

Традиційне свято, одне з найяскравіших свят у школі. Воно проходить наприкінці жовтня. Усі класи роблять експозиції з натуральних природних матеріалів - листя, квіти, овочі, фрукти, кора дарев тощо. Роботи виставляються у класному кабінеті або біля нього. Поруч - тематична газета яскравих осінніх кольорів. Цього дня школа сяє барвами осені.

Наприкінці дня президент Шкільного Парламенту та представники шкільної газети та культмасової комісії проходять по класах і оцінюють роботи. Переможці отримують символічні призи та дипломи.

/Files/images/DSC00015.jpgУчні вітають своїх вчителів

3. ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні під керівництвом Шкільного Парламенту. Зранку 11 класники та усі бажаючі учні зустрічають вчителів привітаннями та квітами. Весь день проходить дуже яскраво. Цього дня члени Шкільного Парламенту зі складу учнів старшої школи допомогають вчителям проводити уроки у молодших класах, дають завдання, перевіряють його виконання (під наглядом вчителя). Кожен може спробувати себе у ролі вчителя! Після уроків проходить святковий концерт за участі ансамблю ПОСМІШКА./Files/photogallery/1/Ансамблю Посмішка 16 років.JPG/Files/photogallery/1/Ансамблю посмішка 17 років.JPG

та колективу Екіпаж /Files/images/Экипаж 3.JPG

/Files/images/мой класс 020.jpgДопобачення букварик!/Files/images/Веселая азбука.JPGВесела азбука4. ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чому вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

5. НОВОРІЧНИЙ КАРНАВАЛ/Files/images/DSC00249.JPG

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

А старшокласники готують святковий концерт "Всі зірки - до нас на Новий Рік!", після якого розважаються на дискотеці.

А на наступний день - настають зимові канікули.

6. СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

/Files/images/DSC00613.JPGЦе традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в роботі МАН, в шкільному житті.

7. ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

/Files/photogallery/7953/IMG_5895.jpg

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки, друзі.

Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Кiлькiсть переглядiв: 2068