НАКАЗОМ АДМІНІСТРАЦІЇ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 11.10.2021 №135 ЗА ХЗОШ №90 НА 2022/2023 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАКРІПЛЕНА ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Проспекти:
- Гагаріна 191-211 (непарна);
- Льва Ландау 3–27 (непарні);
Вулиці:
- Аерофлотська;
- Нестерова;
- Ромашкіна;
- Стартова;
Провулок Пілотів.

НАКАЗОМ АДМІНІСТРАЦІЇ СЛОБІДСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ВІД 17.10.2022 №67 ЗА ХЗОШ №90 НА 2023/2024 НАВЧАЛЬНИЙ РІК ЗАКРІПЛЕНА ТЕРИТОРІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Проспекти:
- Гагаріна 191-211 (непарна);
- Льва Ландау 3–27 (непарні);
Вулиці:
- Аерофлотська;
- Нестерова;
- Ромашкіна;
- Стартова;
Провулок Пілотів.

Необхідні документи для зарахування до 1 класу:

- заява одного з батьків майбутніх першокласників (опікуна, іншого законного представника);

- документи, що підтверджують місце проживання дитини чи одного з її батьків (осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- медична довідка форми 086-1/0;

- оригінали документів та медичні довідки подаються до закладу освіти бажано до початку навчального року;

- зараховуються діти, які мають довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи (або один з їх батьків має вищезазначену довідку), та які не мають свідоцтва про народження, без подання цього документу.

ПРАВО ПЕРШОЧЕРГОВОГО ЗАРАХУВАННЯ ДО 1 КЛАСУ.

До 1 класу зараховуються діти:

— місце проживання яких чи одного з батьків на території обслуговування закладу підтверджене документально;

— які є братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту у закладі освіти;

— працівників закладу.