Профорієнтаційна зустріч здобувачів освіти з представниками Харківського національного університету радіоелектроніки.

Вибір професії - надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми.

28 березня в метрошколі відбулася профорієнтаційна зустріч здобувачів освіти комунального закладу «Харківський ліцей № 90 Харківської міської ради» з представниками Харківського національного університету радіоелектроніки.

Учні, майбутні абітурієнти дізналися про здобутки та освітні програми університету, поспілкувалися з викладачами, ознайомилися із правилами вступу та цікавими презентаціями факультетів ХНУРЕ. Спробували себе в ролі студентів та взяли участь у невеличких змаганнях, в результаті яких переможці отримали символічні подарунки. Всі учасники зустрічі отримали неймовірні позитивні емоції.

/Files/images/2023_2024/photo_2024-03-28_22-00-38.jpg