До уваги батьків учнів! Пільговий електронний квиток для проїзду в електротранспорті міста Харкова для учнів!

Шановні батьки учнів ХЗОШ № 90 !

Якщо Ви бажаєте придбати електронний квиток для Вашої дитини, що дає право пільгового проїзду у Харківському електротранспорті (метро, трамвай, тролейбус), звертайтесь за роз'ясненням до класного керівника або до адміністрації закладу освіти. Телефон для довідок - 721-12-54.

Інформація для класних керівників:

Форма списку учнів.

Інформація для батьків:

1. Зразок заяви для тих батьків, які хочуть отримати електронний квиток для своєї дитини і згодні на обробку їх персональних даних
2. Зразок заяви для тих батьків, яким електронний квиток для їх дитини не потрібен, але вони дають згоду на обробку їх персональних даних

3. Зразок заяви для тих батьків, які відмовляються надати згоду на обробку персональних даних їхньої дитини