Вітаємо з Днем знань !

У цей день всім учням і вчителям бажаємо міцного здоров’я, терплячості, а головне щирого прагнення до нових знань. Нехай новий навчальний рік буде кращим за попередній і всі ваші бажання стануть реальністю!

Сьогодні у нашій школі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню знань, на якій пролунав перший дзвінок нового 2017/2018 навчального року. Для привітання учнівського та педагогічного колективів до школи прийшли батьки учнів, жителі мікрорайону, а також почесні гості: депутат Харківської міської ради Бондаренко А.В., голова селищної ради селища Котляри Харківського району Бугай А.П., представник Управління освіти адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Попова Є.В., заступник голови адміністрації Слобідського району Харківської міської ради Свідло О.М. Всі виступаючі побажали учням і вчителям успіхів, натхнення і багато інших добрих та теплих побажань. Також почесні гості подарували школі подарунки: сертифікат на купівлю енергозберігаючих ламп для класних кімнат, де будуть навчатись першокласники і комплект посуду у шкільну їдальню. Учні і батьки щиро дякували А.П. Бугая та А.В. Бондаренка за подарунки. А крім цього всіх першокласників та другокласників у класних кімнатах чекали подарунки від народного депутата України Денисенка А.П. та Харківського міського голови Кернеса Г.А.

Галерея "01.09.2017. День знань"