Школярів запрошують до участі у VІ Всеукраїнському конкурсі фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна»

Учням та вихованцям закладів освіти (незалежно від віку) пропонують долучитись до VІ Всеукраїнського конкурсу фото- та відеоробіт національного проєкту «Безпечна країна». Конкурс спрямований на привернення уваги дітей і молоді, педагогічних працівників, громадськості до основних складових безпеки життя, дотримання безпечних правил і норм поведінки в суспільстві, розвиток безпечного освітнього середовища, виховання усвідомленої та соціальної відповідальної молоді.

Конкурс проводить Міжнародний благодійний фонд “Допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод” спільно з Міністерством освіти і науки України та Міністерством культури та інформаційної політики України, за підтримки Державного підприємства “Український науково-дослідний інститут медицини транспорту” МОЗ України та Моторного транспортного страхового бюро України.
Строки подання робіт – з 15 травня до 13 жовтня 2023 року. Підбиття підсумків – листопад 2023.
Докладно із правилами й умовами конкурсу, а також вимогами до робіт можна ознайомитися на сайті організаторів.